Дренажні насоси

Дренажні насоси

Вибачте за незручності.

Повторіть спробу пошуку

Дренажні насоси

Дренажні насос: основні плюси якісного і функціонального пристрою

Практичний в застосуванні насос дренажний створений спеціально для перекачування брудної, чистої води. Потрібно для осушення підвалів і затоплених приміщень, котлованів. Компактні розміри і доступна вартість роблять його корисним для частого і приватного використання. Дренажні насоси відрізняються наявністю поплавцевих вимикачів. Вони захищають від сухого ходу, дозволяють їм функціонувати в автоматичному режимі. Крім того, дренажний насос потрібно при відведенні, а також зниженні рівня грунтових і стічних вод.

Основні переваги дренажних насосів

Сучасні моделі нашої компанії володіють численними перевагами. До них відноситься:

 1.Невисокій рівень шуму.

 2.Долгій період застосування.

 3.Простота установки конструкції.

 4.Функціональні.

 5.Сочетаніе якості і міцності.

Велика продуктивність пристрою: насоси здатні перекачувати до восьми тисяч літрів на годину. Корпус пристрою виготовляється з міцного і стійкість до різного роду пошкоджень матеріалу - поліпропілену. Він не піддається негативному впливу корозії.

Високої якості насос погружной дренажний - це практичний пристрій, корпус якого повністю занурюється у воду. Для роботи їх необхідно просто занурити в воду на необхідну глибину, а потім включити. Це варіант пристрою є найпоширенішим в застосуванні.

На що звернути увагу при виборі дренажного насоса: характеристики

В процесі експлуатації необхідно звернути увагу на правила і особливості використання. Важливо уточнити мінімальний рівень осушення і діаметра колодязя. Головні характеристики пристрою: напруга мережі, робоча частота обертань, надійність ступеня захисту, максимальна глибина занурення (сім метрів), довжина кабелю живлення, тривалий режим роботи насоса, максимальний робочий напір, мінімальний розмір механічних домішок. З даними параметрами важливо спочатку уважно ознайомитися, до здійснення покупки.

Важливо пам'ятати, як правило, дренажні насоси не призначаються для процесу перекачування морської або мінеральної води. Вода, яка перекачується практичним насосом не повинна містити великих і дуже твердих включень. Дотримуючись головні правила використання, можна продовжити термін застосування функціонального вироби.

Вигідна покупка дренажних насосів

Широкий асортимент функціональних і популярних варіантів дренажних насосів - перевага звернення до нашої компанії. Гарантуємо доступні ціни, надійність представлених пристроїв і оперативну доставку замовленої продукції. Вже зараз ви можете купити необхідну модель пристрою. Замовлення продукції оформляється онлайн буквально за кілька хвилин. Скористайтеся вигідними пропозиціями.

Follow us on Facebook